Prezent na Chrzest dla chłopca – podaruj oryginalną pamiątkę!

Chrzest Święty to niepowtarzalna uroczystość. Zgodnie z tradycją, tego wyjątkowego dnia wokół maluszka zbierają się jego bliscy, by wspólnie cieszyć się przyjęciem przez niego sakramentu. Przyjęło się, że na pamiątkę wydarzenia, dziecko dostaje liczne prezenty na chrzciny. Zależy Ci na niepowtarzalnym upominku? Zobacz kilka najlepszych pomysłów na prezent na Chrzest dla chłopczyka!

Jaki powinien być prezent na Chrzest dla chłopca?

Wybierając prezent na Chrzest dla chłopca warto postawić na taki, który zostanie z maluszkiem na całe życie. Co zatem kupić? Na Prezenty na Chrzest znajdują się wyjątkowe propozycje prezentowe z personalizacją. Wygodne zakupy i szybka dostawa to ogromne ułatwienie dla każdego. Postaw na elegancką pamiątkę lub praktyczny podarunek. Szeroki wybór pozwoli znaleźć upominek z okazji Chrztu, który wyróżni się i zostanie zapamiętany.

Klasyczny prezent na Chrzest od chrzestnej i chrzestnego

Rodzicom chrzestnym dziecka szczególnie zależy na tym, by sprezentować przedmioty, które będą przypominać o dniu tak ważnej uroczystości. Podaruj prezent na Chrzest dla chłopca, który będzie wyjątkowy. W końcu to pierwszy sakrament w życiu malucha. Dobrym pomysłem jest postawienie na klasykę. Do jednego z najczęściej wybieranych upominków zaliczana jest biblia z nadrukiem dedykacji. Taki podarunek zostanie z dzieckiem na długie lata.

Następną z propozycji prezentowych, którą często wybierają rodzice chrzestni jest szklana statuetka serce z nadrukiem. Tego rodzaju personalizowane upominki stają się wyjątkową ozdobą pokoiku maluszka. Specjalna dedykacja nada prezentowi osobistego charakteru.

 biblia na Chrzest

Oryginalne prezenty na Chrzest i pamiątki Chrztu Świętego

Chcesz, żeby Twój pomysł na prezent na chrzciny dla chłopca był zupełnie inny niż wszystkie? Ciekawą propozycją będzie motor z pampersów z haftem. To właściwie cały zestaw upominków w niecodziennej formie. Składają się na niego:

  • pampersy,
  • pluszowy miś,
  • skarpetki,
  • kubek,
  • pieluszka,
  • kocyk z haftem.

Na kocyku zostanie wyhaftowane imię chłopca i data. Ta piękna i praktyczna pamiątka Chrztu będzie strzałem w dziesiątkę!

Kolejną pamiątką, którą możesz podarować dziecku na Chrzest są pozłacane buciki w ramce. Podarunek ozdobiony personalizacją w formie nadruku z imieniem dziecka będzie oryginalnym prezentem od rodziców chrzestnych. Buciki z kryształami Swarovskiego wykonano z dbałością o każdy detal, co czyni je eleganckim upominkiem. Pokaż swoje zaangażowanie i podaruj prezent na Chrzest z dedykacją, który wyróżnia symboliczne znaczenie.

 pozłacane buciki w ramce

Personalizowany prezent na chrzciny dla chłopca

Wiele osób zastanawia się w czym tkwi sekret niezapomnianego prezentu. Odpowiedź jest prostsza niż mogłoby się wydawać. To personalizacja! Zobacz intersujące Cię kategorie na wspomnianej stronie i skorzystaj z oferty. Postaw na ponadczasowy prezent na Chrzest chłopca i podaruj maluszkowi coś, do czego wróci po latach z łzą wzruszenia w oku.